Ministerstvo obrany » Informační servis » Univerzita obrany

Univerzita obrany v Brně pořádá Den otevřených dveří

Studentem a vojákem z povolání na prestižní univerzitě, k tomu pravidelný plat a výhody, které nejsou k zahození. Univerzita obrany nabízí široké spektrum atraktivních technických, manažerských a zdravotnických oborů a specializací.

Tři fakulty – vojenského leadershipu, technologií a zdravotnictví – připravují velitele a specialisty, kteří najdou uplatnění v oblastech souvisejících s letectvím, zbraňovými systémy, radiolokací, kolovou a pásovou technikou, ale také s vedením lidí, řízením finančních zdrojů, informačními technologiemi či lékařstvím.

V moderních laboratořích se studenti pod vedením zkušených učitelů zapojují do tvůrčí činnosti a vědeckého bádání, svoji morálku a pevnou vůli povyšují během vojenského výcviku v polních podmínkách. Studenti mají k dispozici zázemí, které jim umožňuje rozvíjet se jak po stránce fyzické kondice, tak na poli cizích jazyků.

Univerzita obrany přináší středoškolákům možnost zúčastnit se mimořádného dne otevřených dveří. Ten se pro zájemce o studium na Fakultě vojenských technologií a Fakultě vojenského leadershipu uskuteční 8. března 2018 v Brně.

Studuj na Univerzitě obrany v Brně

Zvolit Univerzitu obrany patří mezi dobrá rozhodnutí. Získáš:

  • Kvalitní vzdělání uplatnitelné jak v armádě, tak i v civilním sektoru.
  • Pravidelný měsíční plat po celou dobu studia.
  • Možnost prospěchového a tvůrčího stipendia.
  • Zdarma ubytování na kolejích, vojenské ošacení a výstroj.
  • Možnost tuzemských i zahraničních kurzů zdarma.
  • Jistotu budoucího zaměstnání důstojníka Armády ČR.

Více se dozvíš ZDE


Zpravodajství:

13.2.2018 •Univerzita obrany přináší středoškolákům možnost zúčastnit se mimořádného dne otevřených dveří. Ten se pro zájemce o studium na Fakultě vojenských technologií a Fakultě vojenského leadershipu uskuteční 8. března 2018 v Brně.

Univerzita obrany zve na mimořádný den otevřených dveří

12.2.2018 •Požadavku Armády České republiky na personální posílení ozbrojených sil v technických oborech vychází vstříc rostoucí nabídka míst ke studiu odborných specializací na Fakultě vojenských technologií Univerzity obrany. Tomuto trendu podobně jako u dalších dvou fakult UO odpovídá i stoupající počet uchazečů o přijetí.

Zájem o studium na Univerzitě obrany neustále roste, uvádí ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová