Ministerstvo obrany » Informační servis » Univerzita obrany

Podávání přihlášek na Univerzitu obrany v Brně už jen do konce března

Studentem a vojákem z povolání na prestižní univerzitě, k tomu pravidelný plat a výhody, které nejsou k zahození. Univerzita obrany nabízí široké spektrum atraktivních technických a manažerských oborů a specializací. Uzávěrka přihlášek je 31. března 2018.

Fakulta vojenských technologií a Fakulta vojenského leadershipu připravují technické specialisty a velitele, kteří najdou uplatnění v oblastech souvisejících s letectvím, zbraňovými systémy, radiolokací, kolovou a pásovou technikou, ale také s vedením lidí, řízením finančních zdrojů, informačními technologiemi či vojenskou logistikou.

V moderních laboratořích se studenti pod vedením zkušených učitelů zapojují do tvůrčí činnosti a vědeckého bádání, svoji morálku a pevnou vůli povyšují během vojenského výcviku v polních podmínkách. Studenti mají k dispozici zázemí, které jim umožňuje rozvíjet se jak po stránce fyzické kondice, tak na poli cizích jazyků.

Fakulta vojenských technologií zve zájemce o studium na speciální dny otevřených dveří:

  • 19. března 2018 v 10.00 hodin – uchazeči o elektro specializace
  • 22. března 2018 v 10.00 hodin – uchazeči o strojní specializace
Dny otevřených dveří FVT proběhnou v kasárnách na ulici Šumavská 2, Brno.

Studuj na Univerzitě obrany v Brně

Zvolit Univerzitu obrany patří mezi dobrá rozhodnutí. Získáš:

  • Kvalitní vzdělání uplatnitelné jak v armádě, tak i v civilním sektoru.
  • Pravidelný měsíční plat po celou dobu studia.
  • Možnost prospěchového a tvůrčího stipendia.
  • Zdarma ubytování na kolejích, vojenské ošacení a výstroj.
  • Možnost tuzemských i zahraničních kurzů zdarma.
  • Jistotu budoucího zaměstnání důstojníka Armády ČR.
Více se dozvíš ZDE


Zpravodajství:

9.3.2018 •Pro všechny, kteří se nemohli dostavit v předchozích třech termínech, připravila Univerzita obrany v Brně ve čtvrtek 8. března další Den otevřených dveří. Také tentokrát byla jeho náplň pestrá – prezentace nabídky studia brněnských fakult, prohlídka laboratoří a výzkumných pracovišť, ukázky ručních zbraní, bojové techniky a vojenských dovedností studentů. Desítky návštěvníků akce také využily možnost podat přihlášku ke studiu na jediné vojenské vysoké škole v České republice.

Uzávěrka přihlášek na Univerzitu obrany je za dveřmi

13.2.2018 •Studentem a vojákem z povolání na prestižní univerzitě, k tomu pravidelný plat a výhody, které nejsou k zahození. Univerzita obrany nabízí široké spektrum atraktivních technických a manažerských oborů a specializací. Uzávěrka přihlášek je 31. března 2018.

Univerzita obrany zve na mimořádný den otevřených dveří

12.2.2018 •Požadavku Armády České republiky na personální posílení ozbrojených sil v technických oborech vychází vstříc rostoucí nabídka míst ke studiu odborných specializací na Fakultě vojenských technologií Univerzity obrany. Tomuto trendu podobně jako u dalších dvou fakult UO odpovídá i stoupající počet uchazečů o přijetí.

Zájem o studium na Univerzitě obrany neustále roste, uvádí ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová