Všem vojákům a zaměstnancům přejeme hezké svátky a šťastný rok 2018

Autor: redakce

Vážené vojákyně a vojáci, zaměstnankyně a zaměstnanci, vedení Ministerstva obrany a Armády České republiky Vám všem přeje příjemně strávené svátky a úspěšný nový rok 2018. S osobními přáními se připojují ministryně obrany Karla Šlechtová a náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Josef Bečvář.

Karla Šlechtová, ministryně obrany:

„Hektický konec uplynulého roku se nesl ve znamení změn, jejichž součástí jsem i já sama.

Všem vojákům a zaměstnancům přejeme hezké svátky a šťastný rok 2018

Děkuji za to, že své pracovní povinnosti plníte svědomitě, doma i v zahraničních operacích. Bezpečí, jež vaše služba občanům České republiky přináší, není v dnešním světě samozřejmostí. O to více si můžeme vážit toho, že armáda je pro Čechy dlouhodobě nejdůvěryhodnější institucí.

Vojáci, státní a občanští zaměstnanci, my všichni jsme jeden tým. Proto se v příštím roce těším na naši spolupráci. Přeji vám i všem vašim nejbližším hezké Vánoce a šťastný nový rok plný zdraví a osobní i profesní spokojenosti.“

Armádní generál Josef Bečvář, náčelník Generálního štábu AČR:

Všem vojákům a zaměstnancům přejeme hezké svátky a šťastný rok 2018
„Rok 2017 byl pro Armádu České republiky rokem úspěšným. Konstatovat to mohu především díky odhodlání, statečnosti a profesionalitě, s níž jste přistupovali dnes a denně k plnění úkolů doma na území České republiky, při výcviku s našimi koaličními partnery i v rámci nasazení v zahraničních operacích. Daří se nám navyšovat počty vojáků z povolání i aktivních záložníků. Doplňujeme materiál a zásoby, pokračujeme v klíčových modernizačních projektech. Je před námi ještě mnoho úkolů, ale postupně doháníme dluh.

Vojáci, státní a občanští zaměstnanci, vážím si vaší práce a jsem na vás hrdý. Přeji vám všem i vašim blízkým klidné prožití nadcházejících vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku 2018. Všem občanům České republiky pak přeji bezpečný a stabilní rok 2018.“