Portál nabízí veteránům už téměř sto benefitů

Autor: Viktor Meca, tiskové oddělení

Přesně před rokem představil ministr obrany projekt Benefity pro válečné veterány. Speciální webový portál dnes už veteránům nabízí téměř sto zvýhodnění od stále širšího spektra služeb.

Náhled úvodní stránky benefity-veterani.cz

Náhled úvodní stránky benefity-veterani.cz

Pro lepší přehlednost jsou jednotlivé benefity na stránce www.benefity-veterani.cz rozděleny do devíti skupin. Nově například vznikla skupina bydlení, kde se prezentují nabídky nejen v oblasti realit, ale také vybavení domů a další bytové doplňky.

Do projektu se od poloviny listopadu nově zapojí také společnost HUDYsport. Ta v rámci programu HUDY ARMY nabídne válečným veteránům a vojákům slevu na obuv, batohy a další outdoorovou výbavu. Fotbalový klub DUKLA Praha zase nabídl stávajícím i bývalým vojákům vstupenku na domácí utkání za sníženou cenu. Sedm benefitů dokonce nabídli i samotní váleční veteráni.

Mezi pravidelné přispěvatele patří i resortní státní podniky a příspěvkové organizace. Patří mezi ně i Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, která speciální portál provozuje, a to nejen na klasickém webu, ale také rovněž na sociálních sítích (https://www.facebook.com/benefityveterani/).