Ministerstvo obrany » Informační servis » Zpravodajství » Portál nabízí veteránům už téměř sto benefitů

Portál nabízí veteránům už téměř sto benefitů

11.11.2016 • Přesně před rokem představil ministr obrany projekt Benefity pro válečné veterány. Speciální webový portál dnes už veteránům nabízí téměř sto zvýhodnění od stále širšího spektra služeb.

Náhled úvodní stránky benefity-veterani.cz
Náhled úvodní stránky benefity-veterani.cz

Pro lepší přehlednost jsou jednotlivé benefity na stránce www.benefity-veterani.cz rozděleny do devíti skupin. Nově například vznikla skupina bydlení, kde se prezentují nabídky nejen v oblasti realit, ale také vybavení domů a další bytové doplňky.

Do projektu se od poloviny listopadu nově zapojí také společnost HUDYsport. Ta v rámci programu HUDY ARMY nabídne válečným veteránům a vojákům slevu na obuv, batohy a další outdoorovou výbavu. Fotbalový klub DUKLA Praha zase nabídl stávajícím i bývalým vojákům vstupenku na domácí utkání za sníženou cenu. Sedm benefitů dokonce nabídli i samotní váleční veteráni.

Mezi pravidelné přispěvatele patří i resortní státní podniky a příspěvkové organizace. Patří mezi ně i Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, která speciální portál provozuje, a to nejen na klasickém webu, ale také rovněž na sociálních sítích (https://www.facebook.com/benefityveterani/).

Průměrné hodnocení (4 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.

Autor: Viktor Meca, tiskové oddělení