Nejnovější číslo A reportu přináší například článek o generaci tzv. Mileniálů v armádě

Autor: Vladimír Marek

Poslední číslo časopisu A report přináší reportáže z desetidenního kurzu CLS, který v Hranicích absolvovali příslušníci 601. skupiny speciálních sil, ze střeleckého výcviku vrtulníkářů z Náměště nad Oslavou a z činnosti Centra CIRC, které chrání komunikační a informační systémy resortu obrany. Ty doplňují informace o cestě ministryně obrany do Afghánistánu, o generaci tzv. Mileniálů sloužících v armádě a o letošním ročníku Mezinárodního Mistrovství AČR v zimním přírodním víceboji Witer Survival 2018.

Nejnovější číslo A reportu přináší mimo jiné článek o generaci Y, tedy tzv. Mileniálech sloužících v armádě
V pilotním rozhovoru se náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Josef Bečvář ohlíží za uplynulých rokem a hovoří o nejdůležitějších úkolech, které armádu čekají v letošním roce.

Pravidelné rubriky přinášejí články o pozorovatelích OSN, o způsobech zvyšování fyzické připravenosti vojáků, Interním komunikačním portálu a rukávových znacích útvarů a zařízení resortu MO.

Oblast vojenské techniky je tentokrát zastoupena články o americkém programu Gray Wolf, o přípravách definitivního vyřazení legendárních neviditelných bombardovacích letounů F-117 a o minometech umístěných na švédských bojových vozidlech CV90.

Stránky vyhrazené vojenské historii jsou věnovány stému výročí bitvy o významný ukrajinský železniční uzel Bachmač, sedmdesátému pátému výročí bitvy u Sokolova, jednooké legendě od Dunkerque kapitánu Karlovi Vrdlovcovi a historii služební tělovýchovy.

Více se dočtete zde.