Navrhněte wallpaper pro AČR a vyhrajte dárkový set a finanční odměnu!

Autor: M. Pašková

Soutěž o nejlepší wallpaper s tématem „Český voják zná své poslání“ je společným projektem ministerstva obrany a zpravodajského serveru Armádní noviny. Cílem je dát naposledy v tomto roce šanci bojovat o atraktivní ceny soutěživým příznivcům armády a skrze jejich výtvory dát i malý dárek dalším fanouškům, kteří si soutěžní wallpapery budou moci uložit jako pozadí svých monitorů.

Web Armádní noviny zatím znají zejména čtenáři resortních facebookových stránek (AČR a AZ), kam tento nový zpravodajský portál přispívá prostřednictvím svého profilu rovněž na Facebooku. Denně přináší novinky zejména o vojenských technologiích a „projektech budoucnosti“.
Nyní přišel jeho zakladatel Jan Grohmann s nápadem pro uspořádání společné soutěže: „Líbí se mi internetové aktivity ministerstva obrany, ale chyběly mi mezi nimi ty úplně nejjednodušší online produkty pro širokou veřejnost, mezi které počítám i wallpaper.“ A tak nás pan Grohmann oslovil s nabídkou na uspořádání soutěže, z níž by měly vzejít právě tapety na obrazovku počítače. Server Armádní noviny věnuje pro autory tří nejlepších návrhů finanční ocenění v celkové výši 3500 korun, ministerstvo obrany pak mezi tři nejlepší plus vítěze čtenářského hlasování na Facebooku rozdělí věcné ceny dosahující stejné hodnoty. Zadání je přitom jednoduché – zaslat nejpozději 21. prosince soutěžní wallpaper dle specifikací uvedených v příloze (Pravidla *.doc). Od následujícího dne bude vybírat nejlepší návrh jednak porota, jednak o něm budou hlasovat čtenáři facebookové stránky AČR, a to až do 27. prosince. Kdokoli si navíc bude moci jakýkoli z wallpaperů přihlášených do soutěže stáhnout na army.cz, aby jím zkrášlil plochu své obrazovky.


Milé čtenářky, milí čtenáři

Chcete vyhrát skvělé finanční a věcné ceny? Tak neváhejte a zapojte se do naší soutěže „Wallpaper pro Armádu České republiky“. Cílem soutěže je vytvořit libovolnou technikou pozadí počítače (wallpaper) na téma „Český voják zná své poslání“. Soutěž je společným dílem Armádních novin a Armády České republiky, která do soutěže dodala krásné hodnotné ceny, jako je malý 20l vojenský batoh, vojenské trička, knižní publikace, USB klíčenky, peněženky atd. Pro nejúspěšnější soutěžící je také přichystáno milé finanční ocenění, které věnovaly Armádní noviny. Proto neváhejte a zapojte se do soutěže!