Ministerstvo nabízí k odprodeji nepotřebný movitý majetek

Autor: redakce

Ministerstvo obrany nabízí náhradní díly na automobilní techniku, maskovací sítě, palivové dříví, vyřazenou výpočetní techniky a další nepotřebný movitý majetek. Zájemci se mohou přihlásit ve výběrových řízeních, které budou vyhlášeny ve dnech 13., 19. a 20. září v Obchodním věstníku a na internetových stránkách www.onnm.army.cz.

Dne 19. září 2017 vyhlásí ministerstvo veřejnou soutěž pod názvem Zánovní a použité náhradní díly na automobilní techniku, tlakové lahve na technické plyny, maskovací sítě, mříže kanalizační a palety. Jedná se o náhradní díly na starší typy osobních a nákladních vozidel, různé typy tlakových lahví, maskovací sítě různých rozměrů. Tento majetek je v současnosti uložen v Olomouci, Štěpánově a Ústí nad Orlicí.

Dne 13. září 2017 bude vyhlášena veřejná soutěž pod názvem Palivové dřevo. Jedná se o lípu, javor, třešeň ptáčnici, břízu, smrk, slivoň, vrbu, topol, borovici, buk a osiku. Nabízené zboží bude rozděleno na 7 bodů (dle místa uložení) a každý bod bude prodáván jako celek. Bude odprodáván majetek z místa uložení České Budějovice, Bechyně, Liberec - Chotyně, Týniště nad Orlicí, Prostějov, Brno a Dobronín.

Dne 20. září 2017 bude vyhlášena veřejná soutěž pod názvem Výpočetní technika a příslušenství, ve které bude odprodáván majetek z místa uložení Praha. Jedná se o použité počítače stolní a přenosné, dále použité tiskárny, monitory, organizéry, faxy, telefaxy, scannery a použité příslušenství.

Bližší informace budou po zveřejnění dostupné na stránkách www.onnm.army.cz  – Movitý majetek – Aktuální nabídka.