Absolventi vysokých škol se na veletrhu zajímali o aktuální vyzbrojovací projekty

Autor: Ing. Zuzana Šupíková

Sekce vyzbrojování a akvizic reprezentovala Ministerstvo obrany ČR na brněnském veletrhu Job Challenge. Ten se uskutečnil ve středu 22. listopadu a zaměřoval se především na absolventy a studenty vysokých škol, kteří se chtějí zorientovat na trhu práce, rozvinout své kompetence a získat kontakty na nejlepší zaměstnavatele.

Veletrh

Iniciativu nad účastí převzal náměstek pro řízení sekce vyzbrojování a akvizic MO Daniel Koštoval a státní tajemník Petr Vančura. 

Trojice zástupců Ministerstva obrany ČR, Zuzana Šupíková, David Kressl a major Ondřej Henžlík studentům a absolventům prezentovala především činnost a strukturu sekce vyzbrojování a akvizic MO, resortní benefity, výhody státní služby, možnosti podílení se na významných vyzbrojovacích projektech a další.

„Absolventi se zajímali o aktuální vyzbrojovací projekty a pracovní pozice, které nabízíme, a studenti především magisterského stupně studia se zajímali o možnost stáží na sekci,“ sdělila Zuzana Šupíková.

Veletrhu Job Challenge, který se řadí mezi největší veletrhy pracovním příležitostí Jihomoravského kraje, se zúčastnilo více než 120 společností včetně subjektů státní správy. 

Pokud i vy máte zájem prohlédnout si pracovní nabídky sekce vyzbrojování a akvizic MO, nebo vás zajímají zbraňové systémy a nejmodernější technologie bezpečnostního průmyslu, navštivte www.vyzbrojovani.army.cz.